Ankara’da buluştular

KALEM Farkıyla...

Ankara’da buluştular

Ankara’da buluştular

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan ve Ak Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Ankara’da bir araya geldi.

Ankara’da bir araya gelen Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan ve Ak Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a, Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir de eşlik etti. Başkan Özcan, Vekil Turan’a esnaf ve sanatkarların talep ile beklentilerini iletti. Buluşmanın ardından açıklamada bulunan Ünal Özcan; “TBMM çalışmalarına ara verip,Ankara’da otelimize kadar gelerek,Esnaf ve Sanatkarlarımıza verdiği önemi,değeri birkez daha gösteren Sayın vekilimize,şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST