Araba kazanan isim belli oldu

KALEM Farkıyla...

Araba kazanan isim belli oldu

Araba kazanan isim belli oldu

Konut Günleri’nin birinci ve ikinci etabı sonrasında ev sahibi olan katılımcılar araba çekilişine katıldı.

Konut Günlerinin birinci ve ikinci etabında ev sahibi olan katılımcılar arasında araba çekilişi gerçekleştirildi. Kolin Otel Megaron Salonda yapılan çekilişe onlarca kişi katıldı. Programda Konuşan Müteahhitler Birliği Başkanı Hakan Vural, “Çanakkale Konut Günleri’nin ikinci etabının sonuna geldik. Birazdan hep birlikte, noter huzurunda Citroen araç çekilişimizi yapacağız ve talihlilerimizi kutlayacağız. Sevgili Başkanımız Sayın Hayrettin Çetinkaya tarafından, 2008 yılında kurulan Çanakkale Müteahhitler Birliği, sektörde kalite ve sağlamlığı hedefleyen, estetik değerlere uygun, yeşili ön planda turtan bir anlayışı benimsemiştir. Sektörün önde ve güçlü firmalarının yer aldığı birlik, 50’ye yakın üye sayısı ile sektörün gerçek temsilcisidir. Bizler, bu eşsiz coğrafyamızdan aldığımız mirasın bilincinde yeni bir ‘Troya’ yaratmak ve tarihte yerimizi almak ümidi ve heyecanıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz. Sizler, bu dönemin konjonktüründe karamsarlığa kapılmadan en iyi yatırımın konut olduğu bilincinden hareketle bizleri tercih ettiniz. Sizlere söz veriyorum ve iddia ediyorum ki, en çok kazanan sizler olacaksınız çok yakın dönemde yaptığınız yatırımın fiyatının 2–3 katına çıktığını göreceksiniz. Alıcı-satıcı şeklinde başlayan diyaloglarımız, kadim dostlar olarak devam edecektir. Son dönemde bazı iktisatçılar, ‘Bu ülkenin parası betona yatırıldı, kriz ondan çıktı’ söylemleri içindeler. Bu haksız beyanları, bizler şiddetle reddediyoruz. Konut sektörü temsilcileri olarak bizler, devletten teşvik almadığımız gibi ekonomiye yüksek bir katma değer üretiyor ve istihdama çok ciddi katkı veriyoruz. Tabi olası bir depreme karşı ev stokunu güncel ve güvenilir tutmanın yanı sıra.28 Haziran’da başlayan, 16 Eylül saat 18.00’a kadar olan süreçte katılımcı 14 firma toplam 185 adet konut satmışlardır. Bunun karşılığında 46 milyon 913 bin 992 lira hasılat elde edilmiş ve 856 adet kura numarası, bizi tercih eden dostlarımıza tebliğ edilmiştir. Bu süreç içerisinde bizleri tercih ettiğiniz için sizlere tekrar teşekkürlerimi belirtmek isterim. Bu rakam, Çanakkale ekonomisine birliğimiz üyesi sadece 14 firma tarafından kazandırılmıştır” dedi.

Konuşmaların ardından arabayı kazanan kişinin Mustafa Canhoroz olduğu belirtildi. Yedek kazanan ismin ise Tuğba Cengiz olduğu belirtildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST