Arslan’ın adaylığı kesinleşti

KALEM Farkıyla...

Arslan’ın adaylığı kesinleşti

Arslan’ın adaylığı kesinleşti

CHP’de adaylar Parti Meclisi tarafından açıklandı. Buna göre CHP Kepez Başkan Adayı Birol Arslan’ın adaylığı onaylandı.
CHP’nin 18 Kasım Pazar günü Kepez’de temayül yoklaması sonrası Birol Arslan birinci çıkmış gözler 6 Aralık’ta açıklanacak sonuçlara çevrilmişti. Dün parti meclisinin kararı belli oldu. Arslan’ın Kepez Belediye Başkan Adaylığı kesinleşti. Birol Arslan isminin netleşmesi sonrası yaptığı açıklamada, “18 Kasım tarihinde Beldemizde yapılan Eğilim Yoklamasının sonuçları CHP MYK tarafından onaylanmış, parti meclisimizin imzasından çıkmış ve CHP Kepez Belediye Başkan Adaylığım resmen açıklanmıştır. Bu süreçte şahsıma büyük destek gösteren halkımıza, partili yol arkadaşlarıma, CHP Kepez üyelerine, seçim sürecini tartışmasız eksiksiz ve şeffaf tamamlayan CHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Ali Uyanık nezdinde Yönetim Kuruluna, seçimde denetçi görevini üstlenen İl Başkanlığımızın çok değerli yöneticilerine, İl Başkanım Sayın İsmet Güneşhan’a ve Genel Başkan Yardımcımız, MYK Üyemiz, Milletvekilimiz Sayın Muharrem Erkek’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkiye’de adı barış ve mutluluk ile anılan KEPEZ hayalimiz için yorulmadan çalışacağıma söz veriyorum” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST