Asayiş berkemal!

KALEM Farkıyla...

Asayiş berkemal!

Asayiş berkemal!

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü, tehdit, mala zarar verme ve kişilerin huzur ve sükûtunu bozma suçuna karıştığı belirlenen şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirildiğini açıkladı.
Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan ilgili açıklamada şöyle dendi: “Asayiş Şube Müdürlüğünce yürütülen planlı çalışma neticesi 6136 SKM, Tehdit, Mala Zarar Verme ve Kişilerin Huzur ve Sükûnunu Bozma suçlarına karıştığı belirlenen şüpheliler M.T.(51), S.T.(49), Ş.T.(27) ve A.E.İ. (25)’nin yakalanması ile suç delillerinin tespitine yönelik, şüphelilerin Fevzipaşa ve Cevatpaşa Mahallelerinde bulunan ikamet, işyeri ve araçlarında yapılan eş zamanlı aramada; 1 adet Sarsılmaz marka silah, 1 adet el yapımı olduğu değerlendirilen Beratta ibareli silah, 3 adet şarjör, 28 adet 9 mm fişek, 1 adet kama ve 1 gram cannabinoid türevi sentetik uyuşturucu maddeye el konulmuş, tüm şüpheliler yakalanarak gözaltına alınmış olup; Tahkikata devam edilmektedir.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST