Aşçılar ve pastacılar Çanakkale’de buluştu

KALEM Farkıyla...

Aşçılar ve pastacılar Çanakkale’de buluştu

Aşçılar ve pastacılar Çanakkale’de buluştu

Çanakkale Profesyonel Aşçılar Derneği öncülüğünde Türkiye’nin pek çok yerinden aşçılar Çanakkale’de buluştu.

Çanakkale Profesyonel Aşçılar Derneği Kale Gıda Ev Sahipliğinde Tüm Aşçılar Pastacılar Konfederasyonuna bağlı Marmara Aşçılar Pastacılar Federasyonu üyeleri Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Sakarya, Kocaeli ve Yalova illeri dernek Başkanları ile bir araya geldi. Kale Gıda ev sahipliğinde Çanak Otel’de yapılan toplantıda Kale Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen’e teşekkür eden dernek temsilcileri 2018 yılının iller bazında değerlendirmesini yaptı. 2019 yılı içinde başta okullarda, üniversitelerde tüm resmi ve özel kuruluşlar için programlarını yaptılar. Yine yerli üretimin ve milli ürünlerin önemini vurgulayarak daha yerel markaların kullanımına özen gösterileceğinin altı çizildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST