Aşı sıkıntısı bulunmuyor

KALEM Farkıyla...

Aşı sıkıntısı bulunmuyor

Aşı sıkıntısı bulunmuyor

İl Sağlık Müdürlüğü aşılama hizmetinin hızla devam ettiğini ve stoklarda aşı sıkıntısının bulunmadığını belirtti.
İl Sağlık Müdürlüğü aşılama il genelinde aşılama çalışmalarının devam ettiğini belirterek resmi sitede açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı, “İlimiz genelinde hastanelerimiz, Aile Sağlığı Merkezlerimiz, İlçe Sağlık Müdürlüklerimiz ve Toplum Sağlığı Merkezlerimizde aşılama hizmetlerimiz hızla devam etmekte olup stoklarımızda aşı sıkıntımız bulunmamaktadır. Ayrıca tüm Türkiye‘de olduğu gibi 02.04.2021 tarihi itibari ile Merkez Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinde Sinovac aşısı ile birlikte Phizer-Biontec aşı uygulaması da başlamıştır. Vatandaşlarımızın aşı randevusu alma sırasında tercih ettiği aşıyı belirtmesi gerekmektedir. Aşı hakkı tanımlanmış olan bütün Hemşehrilerimiz Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden (MHRS, 182, e-nabız) aşı randevularını alarak aşı yaptırabilirler”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST