Asıl kış şimdi geliyor!

KALEM Farkıyla...

Asıl kış şimdi geliyor!

Asıl kış şimdi geliyor!

Meteoroloji uzmanları tarafından yapılan son hava durumu tahminlerine göre Çanakkale’de hava sıcaklıkları 10 ila 15 derece arasında düşecek. Hava, hafta boyu yağmurlu seyredecekken karla karışık yağmur da kapıda…
Meteoroloji uzmanları yaptıkları son hava durumu tahminlerinde Artvin, Rize, Bayburt, Gümüşhane, Trabzon, Giresun, Ordu, Tokat, Samsun, Amasya, Sinop, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak, Düzce ile Sakarya, Kocaeli, Yalova, İstanbul, Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’de sağanak yağışın etkili olacağını açıkladı. Çanakkale’de de hava sıcaklıklarının 10 ile 15 arasında düşecek. Hafta boyu sağanak yağışların etkili olacağı kentte cuma ise karla karışık yağmur bekleniyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST