Assos’ta dört mevsim

KALEM Farkıyla...

Assos’ta dört mevsim

Assos’ta dört mevsim

Çanakkale’nin doğa tutkunu isimlerinden Zeki Keçeci, geçtiğimiz hafta kendisi gibi doğasever arkadaşlarıyla birlikte Assos’a gitti. Bir gün de neredeyse dört mevsimi birlikte yaşayarak unutulmaz bir gün geçirdiklerini belirten Keçeci, sosyal medya paylaşımında ise şöyle dedi:
“Güne harika bir şekilde güzel insanlarla simit evinde toplanarak başladık. Katılacak üye arkadaşlarımızı yollardan alarak Ayvacık Korubaşı köyüne grup üyemiz Fikriye Şenol’un davetini kırmayarak ulaştık. Harika bir doğada harika ortamda çaylarımızı içtik, muhabbetlerimizi yaptık ve Fikriye Hanım’a teşekkür ettik. Sivrice’ye, denize gireceğimiz yere gittik. Orda bizi konaklayacağımız işyeri sahibi karşıladı ve Sivrice’de bizi yağmurla karşıladı. Her şey çok güzeldi, 4 mevsimi bir günde yaşadık, denize girdik, güneşlendik ve akşam harika balıklarımızı yedik, eğlendik. Sazıyla bize eşlik eden Erdoğan Bey’e çok teşekkür ettik. Yola çıktık, sağ salim evlerimize döndük. Bu etkinlikte bize misafirperverliğini gösteren Ev perisi Emlak İşyeri Sahibi Fikriye Şenol hanımefendiye, Sivrice’deki müessese sahibine ve sazıyla bize eşlik Erdoğan Bey’e, ayrıca bu etkinlikte bizimle olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST