Atikhisar’da Temizlik Yaptılar

KALEM Farkıyla...

Atikhisar’da Temizlik Yaptılar

Atikhisar’da Temizlik Yaptılar

Çanakkale’de bisiklet kültürünü yerleştirmek ve bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalar gerçekleştiren Çanakkale Bisiklet Platformu, sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyor.

Çanakkale Bisiklet Platformu Gönüllüleri 15 Eylül Dünya Temizlik gününü de kapsayan 14-15-16 eylül tarihlerinde Atikhisar’da “Atikhisar ATIK hisar olmasın” sloganıyla çevre temizliği yaptı. Atikhisar barajı kenarında hem kamp yapan hem de çevre temizliği gerçekleştiren gençler, etrafta şişe, peçete, poşet benzeri atıklarını bırakan dikkatsiz ve sorumsuz vatandaşların çöplerini toplayarak yetkilileri çöplerin alınması yönünde bilgilendirdi.
Platform çevre temizliği çalışmalarının yanı sıra, bisiklet kullanımı, trafikte bisiklet hakları, kadınlar ve çocuklar ile ilgili de çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST