Atilla Öztürk başkan oldu

KALEM Farkıyla...

Atilla Öztürk başkan oldu

Atilla Öztürk başkan oldu

İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şube Genel Kurulu gerçekleştirildi. Seçimli kurulda Atilla Öztürk İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şube Başkanı seçildi.
İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi geçtiğimiz gün seçimli genel kurul gerçekleştirdi. 225 kişinin oy kullandığı seçimlerde Atilla Öztürk başkan olarak seçildi. Konuyla alakalı İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “Seçim sonucunda seçilen 12. Dönem Yönetim Kurulu ilk toplantısını 17 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıda Yönetim Kurulu görev dağılımı yapıldı. 2 yıl süre ile görev yapacak yönetim kurulu, şube temsilcilikleri ve komisyonlarını belirleyerek çalışma programlarını Meslektaşları ile paylaşacak ve Çanakkale’mize faydalı olmak üzere projeler de görev alacaktır” ifadelerine yer verildi.
Mustafa Aydın Gül

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST