Ayaz Et ve Tavuk Dünyası açıldı

KALEM Farkıyla...

Ayaz Et ve Tavuk Dünyası açıldı

Ayaz Et ve Tavuk Dünyası açıldı

Ayaz Et ve Tavuk Dünyası geçtiğimiz gün Çan’da vatandaşların hizmetine sunuldu. Gökhan Esen ve eşi Emine Başar Esen tarafından yapılan iş yerinin açılışına Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ve çok sayıda davetli katıldı. Başkan Öz açılış sonrası yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı, “Ayaz Et ve Tavuk Dünyası ile ev sahipliğini Gökhan-Emine Başar Esen çiftinin yaptığı ve ilçemize yeni bir mekan kazandıran işletmenin açılışını gerçekleştirdik. Çan Belediyesi olarak açılışa özel hazırladığımız makasımızla kurdelemizi kestik. Değerli esnafımıza anı olarak makasımızı takdim ettik. STK Başkanları ile gerçekleştirdiğimiz açılış esnafımıza hayırlı ve uğurlu olsun”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST