Aydoğan Plazadan sürücü kurslarına destek (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Aydoğan Plazadan sürücü kurslarına destek (videolu haber)

Aydoğan Plaza iki sürücü kursuna 5’er adet sıfır sürücü aracı hediye etti.
Aydoğan Plaza Ay Ayyıldız Sürücü Kursundan Gizem Civan ve İlker Civan ile 18 Mart Sürücü Kursu’ndan Okan Sezgin’e 5’er araç teslim etti. Cumartesi günü gerçekleşen araç teslim töreninde konuşan Aydoğan Plaza Sahibi Sadık Aydoğan sürücü kurslarının araç temininde sıkıntı yaşadıklarını ve bu yüzden destek verdiklerini belirtti. Aydoğan açıklamasının devamında şunları söyledi, “Fabrikalarda üretim konusunda ciddi sorunlar var. Sadece bizim markalarda değil, tüm markalarda bu sorun hep yaşanıyor. Sizler için ciddi mücadele verdik. Çanakkale’miz, yeni şoför adaylarımız için. Hem güzel, seçkin araçların teslim edilebildiği hem tedarik konusunda destek verdik. Biz uzun yıllardan beri sürücü kurslarımızın bizi desteklediğini, bizim de onları desteklediğimizi biliyoruz. Sürücü adaylarımıza keyifli sürüşler diliyorum”
Tören toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST