Aylardır randevu alamıyorlar!

KALEM Farkıyla...

Aylardır randevu alamıyorlar!

Aylardır randevu alamıyorlar!

Çanakkale’de diş ameliyatlarının yapıldığı Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi bölümünden aylardır tek bir randevu bile alınamıyor.

Çanakkaleli vatandaşlar çok uzun zamandır ameliyat gerektiren diş rahatsızlıklarını çözüme kavuşturamıyor. Zira Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinin Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi bölümünden randevu alabilen tek bir hasta yok! Diş Hekimliği bölümüne giden ve doktoru tarafından “yeşil alan” oluşturularak Ağız, Diş ve Çene Cerrahisine yönlendirilen hastalar MHRS’ye girerek ilgili bölümden randevu almaya çalışsa da bir türlü “aramalara uygun sonuç” bulunamıyor. Bu mağduriyetin ortadan kalkmasının yolu ise ilgili alandaki uzmanların sayısını arttırmaktan geçiyor. Ancak henüz bu konuda atılmış bir adım yok.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST