Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram 2 yıllık görev sürecini anlattı

KALEM Farkıyla...

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram 2 yıllık görev sürecini anlattı

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram 2 yıllık görev sürecini anlattı

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, görevde geçirdiği 2 yıllık süreçte hayata geçirdikleri hizmetleri sıralayarak, “Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Bu hizmetlerimizin tamamı 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yapılmış ve hepsinin paraları ödenmiştir” dedi.

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Ayvacıklılar… Göreve geldiğimiz günden beri sizlere vermiş olduğumuz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Kanalizasyon, yeni su hattı, Fatih Camii’nin karşısına kapalı otopark, Çamlık Kır Lokantası, ilçemizin her yerine kilit parke taş döşemesi, üst yapı çalışmaları, belediye aşevinde günlük yaklaşık 500 kişiye yemek servisi, çocuklarımız için mahallelerimize 5 adet çocuk parkı, Ayvacık Spor Kulübümüze vermiş olduğumuz sözümüzü de tuttuk, kulübümüzü bir üst lige çıkardık. Şimdi sıra kreşimizde. İnşallah onun da bu yıl içerisinde ihalesi yapılıp inşaatına başlanıyor. Bu hizmetlerimizin tamamı 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yapılmıştır ve hepsinin paraları ödenmiştir. Her şey mutlu bir Ayvacık İçin…”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST