Ayvacık Belediyesine kuru mama desteği

KALEM Farkıyla...

Ayvacık Belediyesine kuru mama desteği

Ayvacık Belediyesine kuru mama desteği


İlk tekstil kuruluşlarından olan Akfil Tekstilin sahibi Mehmet Ata Mermerci’nin kızı Derin Mermerci Ayvacık Belediyesine sokak hayvanlarına dağıtılması için mama desteğinde bulundu.


Ayvacık Belediyesinden yapılan açıklamada, “Türkiye’nin ilk tekstil kuruluşlarından Akfil Tekstil’in sahibi Mehmet Ata Mermerci’nin kızı, bir çok sosyal sorumluk projesinde gördüğümüz ve sayısız sokak hayvanına destek olduğunu bildiğimiz Sayın Derin Mermerci ile daha önce belediyemize ait sokak hayvanları rehabilitasyon ve bakım merkezimizin durumu hakkında sohbet etmiş ve bilgi vermiştik. Kendisi belediyemize bizzat asistanı Sayın Emre Düz aracılığıyla oldukça yüklü kuru ve yaş mama desteği sağlayarak bizleri ve can dostlarımızı mutlu etmiştir. Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Yeşil ile asistanı Emre Bey yaptığı toplantıda ileride birlikte ortak projeler yapma konusunda anlaştılar. Derin Hanım’a ve Asistanı Emre Bey’e hassasiyetleri, ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST