Baja çok beğenildi

KALEM Farkıyla...

Baja çok beğenildi

Baja çok beğenildi

Baja Troia Turkey’de Çanakkale çevresinde koşulan etaplar özellikle yabancı yarışçılar tarafından çok beğenildi.

Çanakkale çevresinde Kuşçayırı köyü yakınlarında koşulan etaplarda yarışçılar hem hız, hem offroad keyfini aynı anda yaşadılar. Orman yolları, dere geçişleri ve yangın yollarında koşulan yarışta araçlarının teknik özellikleri ve pilotajlarını dengeleyen ekipler en iyi zamanları yaptılar. Paris, Homeros,Ilion, Troia etaplarını geçen yarışçılar Servis Alanına gelerek araçlarının bakımlarını yaptılar.Hem Motosikletlerde hem de Ralli grubunda zaman zaman mekanik arızalar ve yolla ilgili aksilikler yaşandı. Günün sonunda ekiplerin bazıları yarışa veda etmek zorunda kaldılar.7 Ekim Pazar günü ise toplam 135,77 km yarışan ekipler, yine KİPA Seyirci Etabını tamamladıktan sonra konvoy halinde Ödül Töreninin yapılacağı Çanakkale Truva meydanına gelecekler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST