Baja Troia Turkey geliyor…

KALEM Farkıyla...

Baja Troia Turkey geliyor…

Baja Troia Turkey geliyor…

5 Organizatör Ülkenin katıldığı 6 ayaklık Uluslararası bir Off-Road Yarış Serisi olan EAST EUROPEAN TOUT TERRAIN SERIES’in 5. Ayağı olan BAJA TROIA TURKEY, 4-7 Ekim tarihlerinde Çanakkale’de İSOFF organizasyonu ile koşulacak.

Basın Tanıtım Toplantısı 20 Eylül Perşembe günü 15.00’de Büyük Truva Oteli’nde yapılacak olan ve Çanakkale İl Müdürü Aziz Sinan Alp ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu/TOSFED Çanakkale İl Temsilcisi Sayın Mustafa Kansu, İstanbul Off Road Kulübü/İSOFF Başkanı Sayın Erkan Birinci’nin katılacağı toplantıda organizasyon ile ilgili bilgiler paylaşılacak. Ralli ve Motosiklet Kategorilerinde koşulan 4 günlük yarışta, Türkiye’nin önde gelen otomobil ve motosiklet yarışçıları ve aralarında tanınmış yarış takımı Rallıart’ın da yer aldığı 40’a yakın yabancı ekip start alıyor. Etkinlik hakkında verilen bilgide; “Truva Yılı’nda Çanakkale’nin tarihi ve doğal hazinelerinin Türkiye dışından katılan yarışçı ve seyirciler tarafından keşfedilmesi bizler ve ülkemiz adına büyük bir kazanım olacaktır” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST