Baja Troia’nin Bayramiç etabı 30 Ekim’de başlıyor

KALEM Farkıyla...

Baja Troia’nin Bayramiç etabı 30 Ekim’de başlıyor

Baja Troia’nin Bayramiç etabı 30 Ekim’de başlıyor

Bayramiç Belediyesi, Baja Troia Turkey’in Bayramiç Kebrene Etabının 30 Ekim’de yapılacağını açıkladı.
Bayramiç Belediyesi, Baja Troia Turkey’in Bayramiç Kebrene Etabının 30 Ekim’de yapılacağını açıkladı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Güvenli izlenme noktalarıyla ilgili yarış öncesi bilgilendirme yapılacaktır” dendi.
Öte yandan Baja Troia Turkey sayfası ile konuyla ilgili şu bilgileri verdi: “Doğu Avrupa Tout Terrain Series’in 3. ayağı olarak düzenlenen Baja Troia Türkiye, 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde yine Çanakkale’nin muhteşem ortamında gerçekleşecek. 4 günlük yarış toplam 900 km olacak. Macera Tören Başlangıç ve 28 Ekim tarihinde önsözünde ile başlayacak inci ve 31 Ekim tarihinde sona erecek. Katılımcılar, yüksek hız, yüksek performans etapları ile birlikte cüretkar off-road etaplarından geçecekler” dendi.
ISOFF nedir?
ISOFF, 1993 yılında Türkiye’de kurulan ilk Off-Road kulübüdür. 28 yıl boyunca ISOFF, Ulusal ve Yerel 4×4 Yarışları, Kupalar, Ralli Baskınları gibi farklı disiplinlerde yüzün üzerinde 4×4 yarışlarının yanı sıra kısa ve uzun off-road gezileri ve keşifler düzenledi.
Türkiye’nin ilk 350 kilometre uzunluğundaki BAJA Yarışı, 2006 yılında ISOFF tarafından Karasu – Adapazarı bölgesinde düzenleniyor. ISOFF, aynı zamanda F1’e benzer düzenlemelerle Off-Road Challenge, kapalı devre koşu ve 30’dan fazla arabanın aynı anda start alması gibi yeni yarış konseptlerinin oluşturulmasına ve yarışmacıların ve seyircilerin heyecanla beklediği yarışların düzenlenmesine öncülük etti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST