“Bakanlık pek çok personeli unuttu”

KALEM Farkıyla...

“Bakanlık pek çok personeli unuttu”

“Bakanlık pek çok personeli unuttu”

Türk Eğitim-Sen Çanakkale Şube Başkanı Resul Demirbaş, geçtiğimiz gün itibariyle Başarı Belgelerinin sisteme işlendiğini fakat bu süreçte Millî Eğitim Bakanlığının kimi çalışanları unutarak büyük bir adaletsizliğe imza attığını duyurdu.
Türk Eğitim-Sen Çanakkale Şube Başkanı Resul Demirbaş, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımda Başarı Belgelerinin sisteme işendiğini ama bu esnasında Millî Eğitim Bakanlığının adaletsizlik yaptığını ifade etti. Paylaşımında Demirbaş, “Dün gece itibari ile Başarı Belgeleri sisteme işlenmiştir. Ancak Millî Eğitim Bakanlığı kabul edilemez adaletsizliğe de imza atmıştır. Halk Eğitim Merkezlerinde çalışanları unutmuş. (Pandemide 7/24 açıktı ve ürettiler). İdari Personeli unuttu bakanlık. Yardımcı Hizmetler Personelinin fedakâr çalışmaları da unutuldu. Bakanlığın Milli Eğitim Çalışanını bir bütün görüp derhal hatasından dönmeli ve arkadaşlarımıza başarı belgelerini göndermelidir” ifadelerine yer verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST