Balkan’dan Turizm Müdürü önerisi

KALEM Farkıyla...

Balkan’dan Turizm Müdürü önerisi

Balkan’dan Turizm Müdürü önerisi

Çanakkale Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı İsmet Balkan Kemal Dokuz’un görevden alınmasının ardından yaptığı açıklamada, “Müdürlük makamının, sektörümüzü tanıyan deneyimli bir kişi tarafından yönetilmesini arzu ediyoruz. Şehrimiz için çok önemli olan bu makam, kesinlikle siyasete alet edilmemeli” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı İsmet Balkan İl Kültür ve Turizm Müdürü görevini yürüten Kemal Dokuz’un görevden alınmasının ardından açıklamalarda bulundu. Balkan açıklamasında, “Görevden alınan Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Kemal Dokuz’a Çanakkale’mize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz Çanakkaleli bir turizmci olarak, Kültür ve Turizm Müdürlük makamının, sektörümüzü tanıyan deneyimli bir kişi tarafından yönetilmesini arzu ediyoruz. Şehrimiz için çok önemli olan bu makam, kesinlikle siyasete alet edilmemeli” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST