Baltalı saldırgan gözaltında

KALEM Farkıyla...

Baltalı saldırgan gözaltında

Baltalı saldırgan gözaltında

Barbaros Mahallesi’nde bugün aralarında husumet olan iki kişinin kavgasında karşısındakine balta ile saldıran bir şahıs gözaltına alındı.

Bugün öğle saatlerinde Barbaros Mahallesi Utku Market önünde ilginç bir olay yaşandı. Aralarında husumet olduğu öğrenilen iki kişi market önünde karşılaştı. 17 … Plakalı ticari araçtan elinde balta ile inen bir kişi, kendisini elinde bıçakla bekleyen şahsa saldırdı. Kısa süreli boğuşma yaşanırken, araya girenler kavgayı ayırdı. Civarda bulunan bir trafik polisi da olaya müdahale etti. Baltalı şahıs trafik polisine de saldırarak hafif şekilde yaralanmasına neden oldu. Civardaki esnaflar ve vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST