Baro’da ruhsat töreni heyecanı

KALEM Farkıyla...

Baro’da ruhsat töreni heyecanı

Baro’da ruhsat töreni heyecanı

Alper Şeflek ve Sertan Çelik düzenlenen törenle yemin ederek avukatlığa başladılar. Tören, Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. Alper Şeflek ve Sertan Çelik’in avukatlığa kabul törenlerinde konuşan Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Çanakkale Barosu ailesine katılan yeni meslektaşlarımızın başarılı Avukatlar olacaklarına inandığını belirtti. Avukatlık yeminlerini eden Alper Şeflek ve Sertan Çelik sonrasında ise ruhsatını Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın elinden aldı. Avukatlık cübbeleri giydirilen Şeflek ve Çelik, avukatlığa ilk adımını attılar. Törende, Çanakkale Barosu’nun başlattığı yeni proje kapsamında ruhsatını alan çiçeği burnunda avukatlar adına 3 adet fidan bağışı yapıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST