Baro’da ruhsat töreni heyecanı

KALEM Farkıyla...

Baro’da ruhsat töreni heyecanı

Baro’da ruhsat töreni heyecanı

Mahide Alkım Gürsoy, Sevilay Sevim, Büşra Topçu, Gülce Oktay ve Bahar Mayıs Sakallı Çanakkale Barosu’nda düzenlenen tören ile yemin ederek avukatlığa başladılar. Tören, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. Mahide Alkım Gürsoy, Sevilay Sevim, Büşra Topçu, Gülce Oktay ve Bahar Mayıs Sakallı Avukatlığa kabul törenlerinde konuşan Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Çanakkale Barosu ailesine katılan yeni meslektaşlarının başarılı avukatlar olacaklarına inandığını belirtti. Avukatlık yeminlerini eden Mahide Alkım Gürsoy, Sevilay Sevim, Büşra Topçu, Gülce Oktay ve Bahar Mayıs Sakallı sonrasında ise ruhsatını Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın elinden aldı. Törende Çanakkale Barosu’nun başlattığı yeni proje kapsamında ruhsatını alan her avukat adına 3 adet fidan bağışı yapıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST