Baronun yardımları yola çıktı

KALEM Farkıyla...

Baronun yardımları yola çıktı

Baronun yardımları yola çıktı

Çanakkale Barosu tarafından Elazığ ve Malatya’da yaşayan depremzede vatandaşlara gönderilmek üzere hazırlanan yardım paketleri yola çıktı.

Elazığ’da gerçekleşen 6.8 şiddetindeki deprem sonrasında resmi rakamlara göre 41 vatandaş hayatını kaybetti, 1607 kişi yaralandı ve 87 bina yıkıldı. Malatya’da yaşayan vatandaşların da etkilendiği deprem sonrasında tüm Türkiye illerinden toplanan yardımlar, deprem bölgesine gönderiliyor. Çanakkale Barosu tarafından da toplanan yardımlar, bölgeye gönderilmek üzere yola çıktı. Çanakkale Barosu tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Mesleki dayanışma ile toplanan yardımlar, Elazığ ve Malatya Baro Başkanlıklarınca depremden zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere bugün yola çıkmıştır. Çanakkale Barosu olarak böyle acılar yaşanmaması dileğiyle, katkı sunan meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST