Müdür bir geldi, pir geldi

KALEM Farkıyla...

Müdür bir geldi, pir geldi

Müdür bir geldi, pir geldi

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimlik görevini, Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hasan Keser’in devralacağı öğrenildi. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda İl Sağlık Müdürlüğü görevine başlayan Op. Dr. Gökhan Baştürk’le birlikte sağlık kadrolarında yaşanan diğer değişimler ise “Müdür bir geldi, pir geldi” dedirtti.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine, Op. Dr. Ufuk Tali yerine Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hasan Keser geliyor. 15 Temmuz’da göreve başlayacağı ifade edilen Keser’in yanı sıra hastanenin baş hemşirelik pozisyonunda ise yine Lapseki Devlet Hastanesi’nin baş hemşiresi Melike Şahin görev alacak.

Bununla birlikte hastanenin İdari Mali İşler Müdürü’nün Hüseyin Demir olacağı öğrenilirken, Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevine getirilen isim ise Çan Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Gürkan Çoban oldu. Geçtiğimiz haftalarda göreve başlayan yeni il Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk’ün ardından sağlık kadrolarında başlayan değişim rüzgarı ise “Müdür bir geldi, pir geldi” dedirtti.

OP. DR. HASAN KESER KİMDİR?

2009 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op.Dr.Hasan Keser, uzmanlık eğitimini 2016 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hastanesinde tamamladı. 2009-2011 yıllarında Sefaköy Sağlık Ocağı, 2011 2016 yıllarında ÇOMÜ Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde, 2016-2018 yılları arasında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde ve 2018-2019 yılları arasında Özel Biga Can Hastanesi görev yaptı. Son olarak ise Lapseki Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Keser evli ve bir kız çocuğu babası.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST