Başkan Demir ile devam (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Başkan Demir ile devam (videolu haber)

Başkan Demir ile devam (videolu haber)

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlık seçimi yapıldı. Seçimi 12 yıldır Başkanlık görevine devam eden Mehmet Ali Demir kazandı.
Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu cumartesi günü Bizim Düğün Salonunda yapıldı. Genel kurulda mevcut Başkan Mehmet Ali Demir yeniden seçime katılırken, Demir’e rakip olarak Nahit Kaptan yer aldı. Genel Kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Daha sonra divan oluşturuldu. Divan başkanlığını Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan yaptı. Seçimi mevcut Başkan Mehmet Ali Demir 396 oy alarak yeniden kazandı. Nahit Kaptan ise 232 oy oldu. Seçim sonrası konuşan Başkan Demir, “Herkese teşekkür ediyorum. Hep birlikteyiz. Bu zamana kadar ayrım yapmadım. Sokaktan geçene de yapmadım yine yapmayacağım. Hep beraberiz. Sağ olun var olun” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST