Başkan Diş Hekimleri Günü’nü kutladı

KALEM Farkıyla...

Başkan Diş Hekimleri Günü’nü kutladı

Başkan Diş Hekimleri Günü’nü kutladı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan 22 Kasım Diş Hekimleri Günü nedeni ile kutlama mesajı yayınlayarak, “Fedakarca hizmet veren tüm diş hekimlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan 22 Kasım Diş Hekimleri Günü nedeni ile yazılı bir açıklama yayınladı. Gökhan açıklamasında, “Ağız ve diş sağlığı, genel vücut sağlığının önemli bir parçası olup; ağız ve diş bakımı, çocuk yaşlardan itibaren kazanılması gereken önemli bir davranıştır. Bu konuda farkındalık yaratılması amacıyla kutladığımız 22 Kasım Diş Hekimleri Günü kapsamında; sağlık sektörünün bu çok önemli dalında, özellikle içinde bulunduğumuz salgın hastalık sürecinde dahi fedakarca hizmet veren tüm diş hekimlerimize teşekkürlerimi sunuyor, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST