Başkan Doğan fuara davet etti

KALEM Farkıyla...

Başkan Doğan fuara davet etti

Başkan Doğan fuara davet etti

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan bugün başlayacak olan Biga Fuarı ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Doğan açıklamasında Çanakkalelileri fuara davet etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında Çanakkalelileri Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarına davet etti. Doğan açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “Günümüzde farklı ya da aynı sektörde faaliyet gösteren pek çok firmanın karşı karşıya olduğu en önemli sorunlardan bir tanesi, üretici ile tüketicinin sınırlı düzeyde iletişim kurabilmesidir. Dolayısıyla, üreticiler giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan üretim teknolojilerini geliştirmeye, bir yandan rakiplerini takip etmeye, diğer yandan da mevcut ve yeni müşterilerine ulaşmaya çalışmaktadırlar.Bu açıdan bakıldığı zaman, fuarların önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Zira fuarlar günümüz pazar koşullarında üreticiyi tüketici ile alıcıyı satıcı ile buluşturabilen verimli bir aktivitedir. Fuarlar, fuarın düzenlendiği sektörlere ait pek çok firmayı fuar alanında buluşturmakta; yeni ortaklıkların kurulmasına imkân sağlamaktadır.Bu nedenlerden dolayı, 45’ıncı yılımızda üyelerimize ve bölgemize daha etkili ve verimli hizmet vermek adına 05-07 Ekim 2018 tarihlerinde Güney Marmara’nın en büyük tanıtım etkinliği olan Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nı (Biga Fuarı) 5 Ekim Cuma günü Biga’daki tüm kamu, belediye ve meslek kuruluşları ile elele vererek onikinci kez açıyoruz”

22 METREKARELİK KAPALI PAZAR YERİ
Valiliğimizin, Kaymakamlığımızın, Belediye Başkanlığımızın, Ticaret Borsamızın, Ziraat Odamızın, Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın, tarım ve hayvancılık ile ilgili birliklerimizin, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğümüzün de katkıları ile destek verdiği fuarımızda tarım, hayvancılık ve teknolojileri alanında potansiyel alıcılar ile birebir bağlantı kurarak bu sektörde faaliyet gösteren üyelerimizi bir adım daha öne çıkarmak ve rekabetin arttığı, farklılaşan pazar yapısında fark yaratmak istiyoruz.5-7 Ekim 2018 tarihlerinde Biga Belediyesi’ne ait 22 bin metrekarelik Kapalı Pazar Yeri’nde düzenleyeceğimiz ve 05 Ekim Cuma günü saat 14.30’da açılışını törenini gerçekleştireceğimiz Biga 7’inci Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na kısa adıyla Biga Fuarı’na, Biga Fuarı etkinlikleri kapsamında 03 Ekim Çarşamba günü Biga Sığırcılığı Güzellik Yarışmasına ve 4 Ekim Perşembe günü de “Yerelden Küresele Markalaşma Çalıştayı”na katılımlarınızı bekler, saygılar sunarım” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST