BAŞKAN ENGİN: BİRLEŞE BİRLEŞE ÇALIŞA ÇALIŞA KAZANACAĞIZ!

KALEM Farkıyla...

BAŞKAN ENGİN: BİRLEŞE BİRLEŞE ÇALIŞA ÇALIŞA KAZANACAĞIZ!

BAŞKAN ENGİN: BİRLEŞE BİRLEŞE ÇALIŞA ÇALIŞA KAZANACAĞIZ!

İYİ Parti Edirne İl Başkan Alpay Alpagut Engin, 28 Mayıs’ta olacak olan 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin vatandaşlara bilgilendirmede bulundu. Engin:” Yaşlısı genci tüm vatandaşlarımız sandıklara akın etmeli.”dedi.

Başkan Engin 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2 tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulunarak vatandaşlara seslendi. Bu seçimin en kritik seçim olduğunun altını çizen Engin şu ifadeleri kullandı:” Bizler çalışmalarımıza 14 Mayıs’ta beri devam ediyoruz. Sandıklar bize gösterdi ki halkımız değişim istiyor. Bu değişim içinde biraz daha özveri biraz daha gayret gerekiyor. Bunun için sadece il ve ilçe teşkilatı değil İYİ Parti’ye, Millet İttifakı’na gönül vermiş kardeşlerim de taşın altına elini koymalı ve çalışmalı. Emin olun birleşir birleşe çalışa çalışa kazanacağız ve 28 Mayıs günü sandıktan Millet İttifakı’nın zaferi ile ayrılacağız.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST