Başkan Gökhan konuklarını ağırladı

KALEM Farkıyla...

Başkan Gökhan konuklarını ağırladı

Başkan Gökhan konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Kosova Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Suzan Novoberdalıu ile Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, CHP Bayramiç İlçe Başkanı Emin Fidan ve İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren’i makamında ağırladı.


Başkan Gökhan nezaket ziyaretleri kapsamında ilk olarak Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ağırladı. Ziyaret, güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbet ile sona erdi.
Başkan Gökhan ardından Kosova Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Suzan Novoberdalıu’yu makamında ağırladı. Ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Çanakkale’nin sosyal yaşam, kültür ve tarihine ilişkin bilgiler verdi. Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.
Başkan Gökhan son olarak Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, CHP Bayramiç İlçe Başkanı Emin Fidan, İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren ile makamında bir araya geldi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan, Bayramiç Belediyesi ve İl Genel Meclisi çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST