Başkan Gökhan’dan İtfaiyecilere teşekkür mesajı

KALEM Farkıyla...

Başkan Gökhan’dan İtfaiyecilere teşekkür mesajı

Başkan Gökhan’dan İtfaiyecilere teşekkür mesajı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 25 Eylül-1 Ekim İtfaiye haftası dolayısıyla İtfaiye Teşkilatı’na teşekkürlerini sundu. Tüm itfaiyecilerin, İtfaiye Haftası’nı kutlayan Gökhan, “ Bu önemli haftada öncelikli temennim insanoğlunun doğanın ve canlı yaşamının kıymetini anlaması, bizlere sunulan bu nimetlere sahip çıkmasıdır. Tüm bu hislerimle, 307 yıldır başarıyla hizmet gösteren İtfaiye Teşkilatı’na tekrar teşekkürlerimi sunuyor; zorlu mesleklerini özveriyle icra eden, kendilerini tehlikeye atarak canlı hayatı için büyük mücadeleler veren tüm kahraman itfaiyecilerimizin İtfaiye Haftasını kutluyor, mühim görevlerinde başarılarının daim olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST