Çanakkale ‘Sağlıklı Yaşam’ için yürüdü

KALEM Farkıyla...

Çanakkale ‘Sağlıklı Yaşam’ için yürüdü

Çanakkale ‘Sağlıklı Yaşam’ için yürüdü

Avrupa Spor Etkinlikleri kapsamında dün ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ gerçekleştirildi. Avrupa Spor Etkinlikleri nedeni ile Golf Çay Bahçesinden Çağlar Kaynak Basketbol Sahasına kadar Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüşe; Vali İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Gençlik Spor Müdürü Ömer Kalkan ve çok sayıda davetli katıldı. Yürüyüşün ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden program; halk oyunları gösterisi, aerobik cimnastik gösterisi, fitness gösterisi ve taekwondo gösterisi ile sona erdi.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise sosyal medyadaki paylaşımıyla tüm Çanakkalelileri sağlıklı, formda ve zinde kalmak adına spor yapmaya davet etti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST