Başkan Kurulu Toplantısı yapıldı

KALEM Farkıyla...

Başkan Kurulu Toplantısı yapıldı

Başkan Kurulu Toplantısı yapıldı

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlar Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.
Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 2021 yılı Başkanlar Kurulu Toplantısını geçtiğimiz gün ÇTB konferans salonunda yaptı. Toplantıya birliğe bağlı 32 mesleki oda başkanı katıldı. Başkan Ünal Özcan ve mesleki oda başkanları; pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarların yaşadığı sıkıntı, sorunlar ile beklentiler, yapılanlar, proje masasının yapmış olduğu çalışmalar, tüm teşkilatın tabandan gelen öneri ve taleplerinin rapor halinde ilgili Bakanlıklara ve üst kuruluş Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonuna iletilerek takibinin yapılması, beklentilerin ve taleplerin hayata geçirilebilmesi mücadelesiyle yapılan çalışmalar, önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirmeleri konuştu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST