Başkan Makas’tan Engelliler Haftası mesajı

KALEM Farkıyla...

Başkan Makas’tan Engelliler Haftası mesajı

Başkan Makas’tan Engelliler Haftası mesajı

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Makas açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak, hayatın her alanında daha aktif olmalarını sağlamak sosyal devlet anlayışının en temel unsurlarındadır. Devletimiz bu konudaki örnek hassasiyeti ve sunduğu olanaklarla engelli vatandaşlarımızın yanında olduğunu her daim hissettirmektedir. Şüphesiz ki hepimiz birer engelli adayıyız. Dolayısıyla, engelli vatandaşlarımızla empati kurabilmeyi, hayata onların penceresinden bakabilmeyi, kazanımları için mücadele etmeyi öğrenmeliyiz. Bu davranışları sadece Engelliler Haftası’na sığdırmakla yetinmek yerine, yaşamımızın her anına sığdırabilmeliyiz. İktidara geldiği günden bu yana devrim niteliğindeki icraatlarıyla engelli vatandaşlarımızı iş hayatından, spora, sanattan, eğitime kadar hayatın her alanında destekleyen AK Parti ailesinin bir mensubu olarak, Çanakkale’mizde ve ülkemizde engellerin aşılması için yapılması gereken ne varsa, elimizi taşın altına koymaktan asla çekinmeyeceğimizin ve bu mücadelenin takipçisi olacağımızın bilinmesini isterim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm engelli vatandaşlarımızın 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nı kutluyor; sağlıklı, huzurlu ve mutlu yarınlar diliyorum”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST