Başkan Öz, “Ürünlerimize pazar yaratıyoruz”

KALEM Farkıyla...

Başkan Öz, “Ürünlerimize pazar yaratıyoruz”

Başkan Öz, “Ürünlerimize pazar yaratıyoruz”

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek bünyesinde bulunan Başkent Market’i ziyaret etti. Ziyaretinin detayları ile ilgili bilgi veren Başkan Öz, “Kırsal kalkınma desteği adı altında oluşturulan, hem tüketicinin hem de üreticinin yüzünü güldüren ve birbirinden lezzetli, doğal ve yöresel ürünlerin pazarlandığı Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek bünyesinde bulunan Başkent Market’i ziyaret ettim. Daha öncede ön görüşmelerimizi yaptığımız Genel Müdür Sayın Dr. Hüseyin Velioğlu ile bir kez daha bir araya geldim. İlçemizdeki yerel üreticilerimize destek olma gayesi taşıyan, üreticilerimizin el emeği ve alın teri ile ürettiği yerel mahsullere “pazar arayışı” bulma ve gıda ürünlerimizin “markalaşması” adına adımlarımızı attık.

SALÇAN VE KAZDAĞI BALIMIZ
İlk etapta, Salçan marka salçamızı ve Çan Bal Üreticileri Birliğinden temin ettiğimiz ballarımız için müracaatımızı yaptık. Sayın Genel Müdür Velioğlu ile mevzuatları, içeriği ile ilgili görüşmelerimizi gerçekleştirdik ve üreticilerimizin el emeği taşıyan mahsullerin örneklerini de kendilerine sunduk. Yerel ürünleri “markalaştırmak” ve “pazar arayışı” sağlamak için çıktığımız bu yoldaki uğraşlarımız neticesinde Sayın Genel Müdürden gerekli desteği alacağımızın sözünü de almış bulunmaktayız”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST