Başkan Tacettin Aslan’da

KALEM Farkıyla...

Başkan Tacettin Aslan’da

Başkan Tacettin Aslan’da

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasının ardından uzun yıllardan bu yana eğitime destek olmak amacı ile gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine devam ediyor.
Başkan Gökhan, okulların fiziki ihtiyaçlarının tamamlanarak öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim alması amacı ile düzenlediği okul ziyaretleri kapsamında Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Aynı binada eğitim veren liselerin yönetimleri ile bir araya gelen Başkan Gökhan, Atatürk posteri hediye ederken, okulun fiziksel ihtiyaçlarına yönelik talepleri dinleyerek not aldı. Okul yönetimi ile birlikte binayı gezerek ihtiyaçları yerinde inceleyerek tespit eden Başkan Gökhan, öğretmen ve öğrencilere de sohbet ederek başarılı bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST