Başkan Unal Çetin’e ‘MAKUL’ SORULAR

KALEM Farkıyla...

Başkan Unal Çetin’e ‘MAKUL’ SORULAR

Başkan Unal Çetin’e ‘MAKUL’ SORULAR

Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Muharrem Serttaş, sosyal medya hesabından Belediye Başkanı Ünal Çetin’e tam da seçim öncesi ilginç sorular sordu.
KHK’lı hakimi işe aldığı için gündem olan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin bu kez de Eski Kent Konseyi başkanı Muharrem Serttaş’ın sorularına muhatap oldu.
Sosyal Medya hesabından ‘neden istifa ettim’ başlığı altında açıklama yapan eski Kent Konseyi Başkanı Muharrem Serttaş, Cumhuriyet Mahallesi sınırları içinde yapılmakta olan bir çalışma ile ilgili şüpheleri olduğuna işaret etti. Serttaş, yapılan işin Belediye Başkanı Ünal Çetin’in bilgisi dahilinde Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın’ın tarafından organize edildiğine dikkat çekti.
İşte eski başkan Muharrem Serttaş’ın o paylaşımı.

Bülent Aylı’yı sevmem ama…
Pazartesi günü yapılacak olan Kent Konseyi seçimiyle ilgili de paylaşımda bulunan Muharrem Serttaş, adaylardan Bülent Aylı’yı sevmediğini ama adaya en yararlı başkanın bu isim olacağını söyledi.

Bu gün itibariyle aday sayısı iki. Levent Erkişi ve Bülent Aylı. Bakalım ipi hangi aday göğüsleyecek ?

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST