Başkan Uygun’dan hayırlı olsun ziyaretleri

KALEM Farkıyla...

Başkan Uygun’dan  hayırlı olsun ziyaretleri

Başkan Uygun’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, genel kurullarını yapan Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Bayramiç Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Bayramiç Marangozlar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.
Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Bayramiç Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Bayramiç Marangozlar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurullarını yaparak yeni yönetimlerini seçmişti. Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, genel kurulda göreve seçilen Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Yıldırım, Bayramiç Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf Özkan ile Bayramiç Marangozlar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Odaların esnaflar için büyük önem arz ettiğini dile getiren Başkan Uygun, göreve seçilen oda başkanlarının tecrübeleriyle esnaflara en iyi hizmeti sunacaklarından emin olduğunu ifade etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST