Başkanlık adaylığını geri çekti

KALEM Farkıyla...

Başkanlık adaylığını geri çekti

Başkanlık adaylığını geri çekti

Kısa bir süre önce Lokantacılar, Kasaplar, Restoranlar ve Gazinocular Odası Başkanlığı seçimlere aday olduğunu duyuran İlker Çanakkaleli adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Lokantacılar, Kasaplar, Restoranlar ve Gazinocular Odası başkanlığı seçimlerine adaylığını koymuş olan İlker Çanakkaleli, adaylığını geri çekme kararı aldı. Kararını sosyal medya hesabında duyuran Çanakkaleli, “18 Ocak 2022 Tarihinde Yapılacak Olan Lokantacılar, Kasaplar Restaurantlar Ve Gazinocular Odası başkanlık seçimleri başkan adaylığım konusunda değişen tüzük maddeleri kapsamında adaylığımdan çekilme kararı almış bulunmaktayım… Şahsım ve yönetim kurulumuz Çanakkale’nin sevilen esnaflarından olan başkan adayı Arif Uzunoğlu’nu aynı özveriyle destekleme kararı almış bulunmaktayız… Bizi destekleyen esnaf dostlarımıza duyurulur.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST