Başkent’te Çanakkale rüzgarları

KALEM Farkıyla...

Başkent’te Çanakkale rüzgarları

Başkent’te Çanakkale rüzgarları

CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, geçtiğimiz gün Başkent Ankara’daydı. Programları kapsamında CHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden heyet, burada CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yla bir araya gelerek Çanakkale’ye dair istişarelerde bulundu. Görüşmenin sonunda ise Kılıçdaroğlu’na kentin sembollerinden seramik tabak takdim edildi.


CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ve Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, geçtiğimiz gün Başkent Ankara’ya giderek CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yla görüştü.
Görüşmenin ardından bu anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, “Bugün Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Genel Başkan Yardımcısı Sn. Muharrem Erkek, Çanakkale Mv’miz Sn. Özgür Ceylan ile birlikte ziyaret ettik. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptım. Çan Belediyemizin seramik atölyesinde ürettiğimiz seramik tabağımızı takdim ettim” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST