Baştürk’ten sağlık merkezlerine ziyaret

KALEM Farkıyla...

Baştürk’ten sağlık merkezlerine ziyaret

Baştürk’ten sağlık merkezlerine ziyaret

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Karabiga Aile Sağlığı Merkezi, Gümüşçay Aile Sağlığı Merkezi, Biga Şirintepe Aile Sağlığı Merkezi, Biga Çavuköylü 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu ve Biga Şirintepe mahallesinde yapımı devam eden 112 ASHİ inşaat alanını ziyaret ederek, yerinde değerlendirmelerde bulundu.
İl Sağlık Müdürü Baştürk Aile Hekimleri ve sağlık çalışanları ile bir araya gelerek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Sunulan sağlık hizmetleri hakkında öneri, istek ve taleplerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet eden Müdürümüz, Vatandaşlarımızın sağlık hizmetleri ve benzeri konulardaki istek ve taleplerini de dinledi, kendilerine teşekkür etti. Ziyarete; Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. H. Gürkan Çoban , Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan yard. Dr. Özge Sarıbaş da yer aldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST