Bayar’dan sürpriz kampanya

KALEM Farkıyla...

Bayar’dan sürpriz kampanya

Bayar’dan sürpriz kampanya

Sektörün önemli ismi Mustafa Bayar, konutta başlattığı kampanya ile dikkatleri üzerine çekti. Pek çok sektörde başarılı işler yapan Mustafa Bayar, “Trump’a inat süper fiyat” kampanyası başlattı.

Son aylarda ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları izlediğini ve bundan çok rahatsız olduğunu söyleyen Çanakkale’nin Ali Ağaoğlu’su Mustafa Bayar (Bayar İnşaat) kar limitlerini minimize ederek bir kampanya başlattıklarını dile getirdi.

Trump’a inat süper fiyat
Kalem’e açıklamalarda bulunan Bayar İnşaatın patronu Mustafa Bayar, “Halkımızın konut taleplerini ertelememesi için kazancımızı çok düşük tutarak bir kampanya başlattık. Dolar ve Trump’a karşı 120 m² 3+1 daireyi 250 bin liraya, 90 m² 2+1 daireyi 190 bin liraya, 54 m² 1+1 daireyi ise 110 bin liraya veriyoruz. Biz halkımızın konut edinmesinin önündeki engelleri kaldırıyoruz. Çok uygun fiyatlarla dairelerimizi halkımızın beğenisine sunuyoruz. Buyursunlar gelsinler konuşalım. Bayar İnşaat’ın kapısından girip de geri dönen olmamıştır. Bu güne kadar nasıl ki binlerce insanımızı konut sahibi yaptıysak bundan sonra da esnek ve cazip kampanyalarımız devam edecek. Bizi takip edenler dün kazandı, bugün sıra sizde” dedi.
Bayar İnşaatın patronu Mustafa Bayar, İnşaat sektörünün yanı sıra Akaryakıt, Asansör, Site Yönetimi, Nalburiye, Emlak, Gıda ve Tursab’ın Çanakkale Umre Şubesi ile pek çok sektörde iş yapıyor.

Hamidiye Tabyalarına da talibiz
Geçtiğimiz aylarda Çanakkale Devlet Hastanesinin kantin ihalesini en yüksek fiyatı vererek alan Bayar Grup, şimdi Üniversite Hastanesi Kantinini de almak istediğine işaret ederek “Biz girdiğimiz her sektörde fark yaratmış bir şirketiz. Bunu Çanakkale Devlet Hastanesinde verdiğimiz hizmette gösterdik. İnşallah Üniversite Hastanesi kantin ihalesini de aldığımızda orada da fark yaratacağız. Durmak yok, ihaleye çıkmasını beklediğimiz Hamidiye Tabyalarının işletmesine de talibiz. Sosyal Konutlar projesinin yanı sıra Cuma Pazarı karşısında bulunan Eski Küçük Sanayi Sitesi ihalesini de almak istiyoruz” diye konuştu.

1.600 m² kreş yapıyoruz
Çanakkale Belediyesinin tapulu arazisi üzerine 1.600 m² kreş yaptıklarını dile getiren Bayar “Kreş 180 çocuğumuza yuva olacak. Bunu yapıyor olmaktan gurur duyuyorum. Bittiğinde Çanakkale Belediyesine hibe edeceğiz” dedi.
Cennet Otoparkı inşaatının hızla devam ettiğinin de altını çizen Bayar “Bundan sonra yapılacak bütün otopark ihalelerine gireceğiz ve almak için ne gerekiyorsa yapacağız. Bizim şirketimiz hizmet odaklı bir şirket. Bayar ismi her sektörde olacak” diyerek hedeflerini açıkladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST