Bayramiç Lisesi mezunları yıllar sonra buluştu

KALEM Farkıyla...

Bayramiç Lisesi mezunları yıllar sonra buluştu

Bayramiç Lisesi mezunları yıllar sonra buluştu

Bayramiç Lisesi’nden 1970’lerin sonları ve 1980’lerin başlarında eğitim alarak ülkenin dört bir yanına dağılan çok sayıdaki mezun, Çanakkale’de düzenlenen yemekte buluşarak nostaljik bir gece yaşadı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen gecede mezunlar Çanakkale’de buluşarak unutulmaz saatler yaşadı. Ayşe Yalın, Bircan Ayaydın ve sosyal medyadan Mehmet Ziya Şen’in organize ettiği buluşma, Çanakkale Kule Otel’de gerçekleşti. Etkinliğe o dönemin başarılı öğretmenlerinden Fikret Erman, Sami Özar, Necmi Görür, Vasfi Yesügey, Mehmet Ergüder ve Şerife Ergüder de öğrencilerinin davetini kırmayarak katıldı. Uzun yıllar sonra arkadaşları ile buluşmanın mutluluğunu yaşayan katılımcılar, neşeli bir gece yaşadı. Bayramiçli müzisyenler Ayhan Kömür, Zeki Arslan, Polat İşler ve arkadaşlarının müzikleriyle eşlik ettiği nostalji dolu gecede, mezunlar ve öğretmenlerinin mutlulukları gözlerden kaçmadı. Neşeli gecenin sonunda katılımcılar, 2019 yılı buluşmasını ise Ramazan Bayramı sonrası Bayramiç’te düzenlemek üzere sözleştiler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST