Bayramiç Olağanüstü İlçe Kongresi yapıldı

KALEM Farkıyla...

Bayramiç Olağanüstü İlçe Kongresi yapıldı

Bayramiç Olağanüstü İlçe Kongresi yapıldı

Bayramiç’te CHP’li belediye başkanları, Çanakkale CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in katılımıyla, Olağanüstü İlçe Kongresi gerçekleştirildi.
Bayramiç Olağanüstü İlçe Kongresi, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ile muhtarlar ve Köy Kalkınma Kooperatifi Başkanlarının katımıyla yapıldı. Tek aday ve listeyle gerçekleştirilen kongrede yeni başkan olarak Seyhan Palaz seçildi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski başkan Emin Fidan ile ekibine teşekkür eden Metin Ümit Ural, yeni başkan Seyhan Palaz ve ekibine ise başarılar diledi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST