“Bayramlar bizim için büyük bir nimet”

KALEM Farkıyla...

“Bayramlar bizim için büyük bir nimet”

“Bayramlar bizim için büyük bir nimet”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Bayramlar bizim için büyük bir nimet” ifadelerini kullandı.
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Kurban Bayramı nedeni ile mesaj yayınladı. Yapılan açıklamada, “Bayramların, birçok güzelliği bir arada yaşamamıza vesile olan müstesna günlerden. Bayramlar aslında bizler için büyük bir nimet. Fıtratımızla buluşmamıza vesile olan bu özel günlerde ailemizi, sevdiklerimizi, dostlarımızı ihmal etmemeliyiz. Bayramlar, tüm kesimlerin mutluluğuyla anlam kazanır. Böylesi güzel bir günde tüm ihtiyaç sahiplerini, yetimleri, yalnızları, garipleri unutmamalıyız. Onların sevinciyle, mutluluğuyla bayramın hazzına erişebiliriz. Dünyada ve çevremizde sorunların aşılması için hepimizin vazifesi var. Birliğimizi ve beraberliğimizi güçlendiren, dayanışmayı artıran Kurban Bayramı’mızın hayırlara vesile olmasını Rabbimizden niyaz ediyor, tüm hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum. Salgınla mücadele için tüm tedbirleri ve uyarıları dikkate alarak geçireceğimiz bir bayram olsun” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST