Bedelli için satışa çıkardılar

KALEM Farkıyla...

Bedelli için satışa çıkardılar

Bedelli için satışa çıkardılar

Geçtiğimiz ay bedelli askerlik açıklamasının ardından askere gitmek isteyen vatandaşlar bedellinin ön gördüğü 15 bin TL’yi karşılamak için araba, motosiklet vs. gibi araçlarını satışa çıkardı.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın bedelli askerlik müjdesinin ardından ücretin 15 bin TL olduğu açıklanmıştı. Askerliğini bedelli olarak yapmak isteyen vatandaşlar, ücretsiz ilan ve online alışveriş sitelerinden araba, motosiklet vs. gibi araçlarını satışa çıkardı. Çanakkale’den de bedelli için araç satışı başladı. Bir alışveriş sitesinde Çanakkale merkezden 2; Lapseki, Gökçeada ve Biga’dan da birer kişi olmak üzere toplam 5 kişi araçlarını bedelli askerliğin ücretini ödeyebilmek için satışa çıkardı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST