Bektaş Kepez’e aday oldu

KALEM Farkıyla...

Bektaş Kepez’e aday oldu

Bektaş Kepez’e aday oldu

Kepez Belediyesi eski meclis üyesi Mimar Erhan Bektaş Kepez Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Kepez Belediye Başkanlığı için Kepez Belediyesi eski meclis üyesi Erhan Bektaş aday adayı olduğunu dün CHP Merkez İlçe binasında yaptığı basın toplantısı ile açıkladı. Toplantıya; Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Kepez Belediyesi Başkan Danışmanı Adnan Köse, İl Başkanı İsmet Güneşhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ile çok sayıda partili katıldı. Mimar Erhan Bektaş açıklamalarında Kepez Belediye Meclis Üyeliği süresinde yapmış olduğu projeleri göstererek şunları söyledi, “Çağdaş kent, çağdaş yaşam adına Kepez Belediye Başkanlığına aday adaylığı açıklamak adına sizleri davet ettim. 2019 ve sonrası için yepyeni projelerle sizlere önümüzdeki 5 yılın hazırlığını yaptım. İlerleyen günlerde seçmenimizle projeleri ve Kepez için ideallerimi paylaşacağım. Devrimcilik, laiklik, milliyetçilik, halkçılık ve cumhuriyetçilik ilkeleri ışığında bir yönetim algısında olacağıma söz veriyorum. Kepez’de engelli vatandaşlarımıza, kadınlarımıza çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik yepyeni projeleri hayata geçireceğime söz veriyorum. Yönetim anlayışım bütünü kucaklamak olacak. Bu nedenle meclis üyesi olmak isteyen ve seçilen herkesle Kepez için uyumlu çalışacağımın sözünü buradan herkese veriyorum. Yüce Önder Atatürk’ün, ‘Millete efendilik etmek yoktur, hizmet etmek vardır’ sözlerinden yola çıkarak Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurumu yapıyorum” dedi.
Açıklamaların ardından Bektaş gerekli dosyaları Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’a teslim etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST