Belediyeden dolandırıcılara karşı uyarı

KALEM Farkıyla...

Belediyeden dolandırıcılara karşı uyarı

Belediyeden dolandırıcılara karşı uyarı

Çanakkale Belediyesi, son günlerde Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay adına ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıtılması için iş insanlarına ulaşılması üzerine, bu tarz dolandırıcılık girişimlerine itibar etmemeleri konusunda uyarı da bulundu.
Çanakkale Belediyesi yaptığı uyarı duyurusunda, “Son günlerde bazı kişi ya da kişilerce Belediye Başkan Yardımcımız M. İrfan Mutluay adına ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere gıda kolisi satın almaları talebi ile iş insanları ve esnafların arandığını öğrenmiş bulunmaktayız. Böyle bir sebeple herhangi bir para ve benzeri talepler söz konusu değildir. Bu tarz dolandırıcılık girişimlerine itibar edilmemesi hususunda kentlilerimizin dikkatli olmalarını önemle rica ederiz. Kamuoyunun bilgisine sunulur” ifadelerine yer verdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST