Belediyeden Troia gezileri

KALEM Farkıyla...

Belediyeden Troia gezileri

Belediyeden Troia gezileri

Çanakkale Belediyesi, Troia Antik Kenti’nin UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesine alınışının 20. yılı ve 2018 Troia Yılı kapsamında antik kente ücretsiz kültür gezileri düzenleyecek.

25 Eylül 2018 tarihinde başlayacak olan ve 17 Ekim 2018 tarihine kadar sürecek olan ücretsiz Troia Antik Kenti gezileri, profesyonel rehber eşliğinde gerçekleşecek. Pazartesi hariç her gün düzenlenecek olan geziler, günde iki sefer olarak yapılacak. Çanakkale Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede; “Saat 10.00 ve 14.00 saatlerinde Belediye önünden araç hareket edecek seferlere, rezervasyon ve katılım bilgisi için 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST