Belediyeden zam denetimi

KALEM Farkıyla...

Belediyeden zam denetimi

Belediyeden zam denetimi

Çan Belediye Başkanı Kuzu, “Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine denetimlerimizi arttırdık” dedi.

Son zamanlarda sebze ve meyveler başta olmak üzere temel ihtiyaç malzemelerinin fahiş fiyatlarda zamlanması üzerine Çan Belediyesi Zabıta Ekiplerince ilçe merkezindeki marketlere ve Pazar esnafına fahiş fiyat denetimi yapıldı. Gerçekleşen denetimler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti Grup Toplantısında yaptığı konuşmada, “Sevgili milletim, alışılmadık, görülmedik şekilde ürünlerde fiyat farkları varsa bunları hemen belediye zabıtalarına iletin. Fiyatlarda ciddi oynamalar varsa, hatta stoklar varsa, bunların stoklarını basmak ve milletimizin haklarını korumak devlet olarak görevimizdir” çağrısında bulunduğunu belirtti.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine fiyat denetimleri arttırdıklarını ifade eden Başkan Kuzu:“ Vatandaşımızın en uygun fiyat koşullarında alışverişlerini yapması için bu tür denetimlerimize devam edeceğiz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST